מאז שהתחלתי לעבוד עם absale עולם חדש נפתח בפניי! קודם כל הם עשו לי קמפיין פייסבוק מאוד מוצלח לסדנאות המשחק שלי, התחילו לזרום אלי פניות בצורה שלא הייתי רגילה אליה, למדתי מאיתי שקולניק המון על התנהלות עסקית נכונה. אין כמו absale ביחס האישי, במקצועיות ובאיכפתיות. ממליצה לכל בעל עסק - תשקיעו קצת ותרוויחו הרבה! ובנימה זו, איתי שקולניק - אתה מס' 1! הדבר הכי טוב שקרה לי השנה!"

שירה קדם קצנלנבוגןשחקנית, בימאית ומורה לתיאטרון
     

 הצוות של absale חידשו לי את הלוגו ובנו חנות אונליין עבור חנות האופניים שלי בעפולה. אני נותן שירות לרוכבי אופניים מכל הארץ ובייחוד מאיזור הצפון ולפעמים הלקוחות שלי צריכים מענה מיידי שאפשר לתת אותו באמצעות חנות אונליין במקום שיצטרכו לנסוע עד אלי. איתי שקולניק מקצוען אמיתי. נדיר למצוא בונה אתרים שמתמצא גם בעיצוב וגם בשיווק ברמה כזו גבוהה. בקיצור: התמורה הכי טובה שקיבלתי לכסף שלי!"

קובי שושניאופן אופן
     

 העסק שלי היה כמו אופניים ללא אוויר בגלגלים. האמת, התעייפתי ואפילו שקלתי להרים ידיים. הכרתי את איתי שקולניק די במקריות ופתאום נחשפתי לעולם שלם שלא מנוצל בעסק שלי! הפלתי עליו את כל הפחדים, השגעונות וההצלחות וביחד מיתגנו את העסק מחדש ומרגע הרמת הקמפיין בפייסבוק - בוםםם, בפניה הראשונה נסגרה עבודה! אז מה אני יגיד? absale היא חברה עם תוצאות שאי-אפשר להתווכח איתן!"

מאור ארואטיבתאל - החלקות שיער
     

 איתי היקר, רציתי להגיד לך תודה על היום. לא האמנתי שכבר ביום הראשון של העלאת הקמפיין אקבל 10 לידים (!!!), פניות מלקוחות בתגובות למודעה שפרסמת והיענות כזו מהירה! אין ספק שנמשיך לעבוד יחד גם על עוד דברים ושאת אתר האינטרנט שלי אני בונה איתך. יישר כוח ושוב המון תודה!"

אושר יוסףסמארט תאורה ומוסיקה
     

 רציתי רק בכמה מילים לומר - איתי אתה אלוף ומקצועי ברמות. פניתי לגבי לוגו לעסק שלי וקיבלתי את השירות והתוצאה הכי טובה שאפשר לקבל. איתי שקולניק עיצב לי לוגו לעסק, הוא היה קשוב, סובלני, מקצועי, קלט אותי לגמרי. אני מרוצה מאוד מהשירות ומהתוצאה הסופית וממליצה בחום!"

סיון זיגרסוןפסיכותרפיה גופנית
     

 שנה וחצי הייתי בלי לוגו כי עברתי ממעצב למעצב שלא הצליח להתחבר למה שהיה לי בראש עד שהגעתי לאיתי שקולניק וזכיתי לקבל עיצוב שסוף סוף משך את תשומת ליבי. כבר המלצתי על איתי לחברים טובים שלי וכבר יש שהמשיכו איתו ועשו איתו אתר אינטרנט ולוגו ואני כמובן אמשיך לבשר את הבשורה!"

דניאל ממןכוח המגע