top of page

מכללת סייבר בישראל

ה-Israel Cyber Campus, מכללה חלוצה בתחום חינוך אבטחת הסייבר בישראל, ביקשו בבקשה להעצים את נוכחותם והשפעתם בתעשייה. מתוך חזון להפוך למגדלור של חדשנות ומצוינות בתחום הם פנו אלינו בחיפוש אחר הכוונה מקצועית כדי לנווט בנוף התחרותי. מתוך הכרה בפוטנציאל העצום ובחשיבות המשימה שלהם, יצאנו למסע משותף, תוך התעמקות במטרות, באתגרים ובשאיפות שלהם. באמצעות ניתוח מדוקדק ותכנון אסטרטגי, פיתחנו אסטרטגיית שיווק מקיפה המותאמת לצרכים ולמטרות הספציפיות שלהם. תוך מינוף המקצועיות והמומחיות שלנו בעולם השיווק הדיגיטלי יישמנו קמפיינים ופעולות שיווק ממוקדות כדי לשפר את הנראות שלהם, למשוך תלמידים לקורסים השונים שלהם ולטפח שותפויות אסטרטגיות. כתוצאה מהמאמצים הקולקטיביים שלנו, ה-Israel Cyber Campus חווה צמיחה משמעותית וזכתה להכרה רחבה ולשבחים בקהילת אבטחת הסייבר. כיום, הם מהווים דוגמה מובהקת למה שניתן להשיג באמצעות חדשנות דיגיטלית, התמדה שיווקית ושיתוף פעולה אסטרטגי.

325809758_557946029624541_11770966651660214_n.jpg

לאחר ביצוע מחקר שיווק מתחרים מקיף אשר סיפק תובנות חשובות לגבי האסטרטגיות שבהן נוקטים יריביהם בעולם השיווק הדיגיטלי, התחלנו את תהליך הטרנספורמציה עבור ה-Israel Cyber Campus. מתוך הכרה בתפקיד הקריטי שממלאת נוכחות מקוונת משכנעת בנוף הדיגיטלי של היום, התחלנו בשיפוץ האתר המיושן שהיה להם. בהסתמך על המומחיות שלנו בעיצוב אתרים וחווית משתמש, יצרנו אתר חדש, מדהים ויזואלית ופונקציונלי כאחד, אשר שיקף כמו שצריך את החזון והערכים של הקמפוס. התוצאה הייתה פלטפורמה שלא רק כבשה את המבקרים באתר, אלא גם העבירה ביעילות את מטרות הקמפוס ואת הייחודיות שלו. שיפוץ זה הוכיח את עצמו גם בשטח: בעוד שהאתר הישן נאבק לייצר לידים אורגניים, הגרסה המחודשת הפכה למעצמה לייצור לידים, שמשכה לקוחות פוטנציאליים באמצעות ערוצים שונים.

001.jpg

ניהול עמודי סושיאל

בנוסף לשיפוץ האתר שלהם, זיהינו את הפוטנציאל העצום של מינוף ערוצי מדיה חברתית כדי להניע תנועה אורגנית ומעורבות. מתוך מחשבה זו, לקחנו לידינו את ניהול דפי המדיה החברתית של ה-Israel Cyber Campus בפלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין. באמצעות יצירת תוכן אסטרטגי, מעורבות קהילתית ומסעות פרסום ממוקדים, שאפנו להגביר את הנוכחות המקוונת שלהם ולטפח קשרים משמעותיים עם קהל היעד שלהם. באמצעות כתיבת פוסטים מרתקים, שיתוף תובנות רלוונטיות בענף והצגת הישגי הקמפוס והקורסים שהוא מציע, השתדלנו למקם את הלקוח כמוביל דיעה וכמשאב חשוב בתוך הנישה שלו. הטמעה של אסטרטגיות מדיה חברתית מותאמות לא רק הרחיבה את היקף החשיפה שלהם, אלא גם הקלה על מודעות ומעורבות רבה יותר למותג בקרב העוקבים שלהם. כתוצאה מכך, ה-Israel Cyber Campus חוו עלייה בתנועה אורגנית ומעורבות בכל ערוצי המדיה החברתית שלהם, וביססו הרבה יותר את מעמדם כסמכות מובילה בתחום החינוך לאבטחת סייבר.

image.png
image.png
image.png

קמפיינים ממומנים בגוגל

עבודת השיווק שלנו עם הלקוח התרחבה מעבר לניהול מדיה חברתית וכלל גם מסע פרסום ממוקד ב-Google Ads המותאם למטרות ולקהל היעד הייחודיים שלהם. במהלך שלושה חודשים, הגישה האסטרטגית שלנו הניבה תוצאות יוצאות דופן, כאשר הקמפיין הניב סך מרשים של 306 המרות לידים (השארת פרטים באתר מצד תלמידים פוטנציאליים). הישג זה ניכר באמצעות טווח החשיפה המשמעותי של מסע הפרסום, שצבר 24,600 חשיפות מדהימות מול קהל חדש והניב 2,520 קליקים לאתר האינטרנט שלהם. באמצעות בחירה קפדנית של מילות מפתח, כתיבה שיווקית של מודעה משכנעת ואופטימיזציה מתמשכת של מסע הפרסום, הצלחנו למקסם את האפקטיביות של הקמפיין ולספק תוצאות מוחשיות לקמפוס. הצלחת מסע הפרסום של Google Ads חיזקה את הנראות המקוונת שלהם, תורגמה ללידים ולפניות ממשיות וחיזקה עוד יותר את מעמדה כיעד מוביל לחינוך לאבטחת סייבר.

image.png

קידום אורגני בגוגל (SEO)

באמצעות מאמצי ה-SEO המדוקדקים שלנו, הרמנו את ה-Israel Cyber Campus לראש תוצאות מנועי החיפוש והבטחנו להם מיקום נחשק בשלושת המקומות המובילים בעמוד הראשון בגוגל. תוך מינוף מערכות קידום אתרים מתקדמות ומחקר מילות מפתח ממצה, ביצענו אופטימיזציה קפדנית לכל היבט של הנוכחות המקוונת שלהם, החל מהקוד של האתר ועד לתוכן שלו. באמצעות הטמעה ועריכת ושיפורים אסטרטגיים הבטחנו שהאתר שלהם לא רק יהדהד עם מה שקהל היעד שלהם מחפש, אלא גם יגיע לראש דירוג מנועי החיפוש. כתוצאה מאסטרטגיית הקידום האורגני (SEO) המקיפה שלנו, הלקוח חווה עלייה משמעותית בנראות שלהם אונליין והובילה ליותר תנועה אורגנית אל האתר שלהם.

image.png
image.png
image.png

ניהול בלוג מאמרים מקצועיים

image.png

כחלק מאסטרטגיית הקידום האורגני יזמנו פיתוח של בלוג מקצועי באתר האינטרנט של הקמפוס. מתוך הכרה בתפקיד המרכזי של תוכן איכותי בשיפור הנראות של מנועי החיפוש, יצאנו למשימה להעשיר את הנוכחות המקוונת שלהם באמצעות יצירה קבועה של תוכן.

עם מחויבות לספק תובנות מונחות ערך ומומחיות בתעשייה, התחלנו בלוח זמנים קפדני של יצירת תוכן, תוך הפקת ארבעה מאמרים אינפורמטיביים בכל חודש. מאמרים אלה נוצרו בקפידה והתייחסו לנושאים רלוונטיים במגזר החינוך לאבטחת סייבר תוך מענה לתחומי העניין והצרכים של קהל היעד שלהם.

באמצעות שילוב אסטרטגי של מילות מפתח ספציפיות ואופטימיזציה של התוכן עבור מנועי החיפוש, שאפנו לחזק את הסמכות המקוונת של ה-Israel Cyber Campus ולהעלות את הדירוג שלהם בתוצאות החיפוש.

באמצעות פוסטים עקביים ומושכים בבלוג, שיפרנו את ביצועי ה-SEO של האתר שלהם, מיצבנו אותם כמובילי דיעה בתעשייה שלהם תוך כדי תנועה אורגנית מתמשכת וטיפוח הכרה גדולה יותר של המותג.

bottom of page