top of page

לקוחות ממליצים

"מאז שהתחלתי לעבוד עם absale עולם חדש נפתח בפניי! קודם כל הם עשו לי קמפיין פייסבוק מאוד מוצלח לסדנאות המשחק שלי, התחילו לזרום אלי פניות בצורה שלא הייתי רגילה אליה, למדתי מאיתי שקולניק המון על התנהלות עסקית נכונה. אין כמו absale ביחס האישי, במקצועיות ובאיכפתיות. ממליצה לכל בעל עסק - תשקיעו קצת ותרוויחו הרבה! ובנימה זו, איתי שקולניק - אתה מס' 1! הדבר הכי טוב שקרה לי השנה!"

שירה קדם קצנלנבוגן

שחקנית, בימאית ומורה לתיאטרון

001.jpg

"איתי!!! אתה אלוף אלוף ואלף פעם אלוף🙏ללא ספק מגיע לך אלף תודות!!! איזה פתיחת בוקר: 4 רכישות באתר אחת אחרי השנייה ללא ספק ההצלחה שלך היא ההצלחה שלי!! עשינו ---- ₪ היום נכון לעכשיו ועוד לא נגמר הלילה! תודה רבה על ההתמדה, ההבנה והכי חשוב הסובלנות שלך... הכל בקמפיין הפייסבוק פשוט מושלם! עשית ואתה עושה עבודה מופלאה🤩 בהצלחה לנו בהמשך הדרך ❤"

שי שדמן

Rey Jewelry

008.jpg

"איתי היקר, רציתי להגיד לך תודה על היום. לא האמנתי שכבר ביום הראשון של העלאת הקמפיין אקבל 10 לידים (!!!), פניות מלקוחות בתגובות למודעה שפרסמת והיענות כזו מהירה! אין ספק שנמשיך לעבוד יחד גם על עוד דברים ושאת אתר האינטרנט שלי אני בונה איתך. יישר כוח ושוב המון תודה!"

אושר יוסף

סמארט תאורה ומוסיקה

004.jpg

"איתי היקר, רציתי להגיד לך שאתה פשוט אלוף!!! מאז שהתחלתי לעבוד עם סטודיו absale באותו תקציב שהייתי משקיעה בעבר קיבלתי כעת כמות מטורפת של לידים איכותיים שבסופו של דבר גם חלק גדול מהם כבר הפך ללקוחות משלמים. המודעות שעיצבת עבורי נראות באמת מיליון דולר ומקצועיות ביותר. אתה יצירתי ומקצוען בתחומך ואני שמחה כל כך שדרכינו נפגשו. יישר כח. באהבה ובהערכה גדולה!"

אנה רבזין

עורכת דין לענייני תעבורה ורשלנות רפואית

007.jpg

"absale חידשו לי את הלוגו ובנו חנות אונליין עבור חנות האופניים שלי בעפולה. אני נותן שירות לרוכבי אופניים מכל הארץ ובייחוד מאיזור הצפון ולפעמים הלקוחות שלי צריכים מענה מיידי שאפשר לתת אותו באמצעות חנות אונליין במקום שיצטרכו לנסוע עד אלי. איתי שקולניק מקצוען אמיתי. נדיר למצוא בונה אתרים שמתמצא גם בעיצוב וגם בשיווק ברמה כזו גבוהה. בקיצור: התמורה הכי טובה שקיבלתי לכסף שלי!"

קובי שושני

אופן אופן

002.jpg

"רציתי רק בכמה מילים לומר - איתי אתה אלוף ומקצועי ברמות. פניתי לגבי לוגו לעסק שלי וקיבלתי את השירות והתוצאה הכי טובה שאפשר לקבל. איתי שקולניק עיצב לי לוגו לעסק, הוא היה קשוב, סובלני, מקצועי, קלט אותי לגמרי. אני מרוצה מאוד מהשירות ומהתוצאה הסופית וממליצה בחום!"

סיון זיגרסון

פסיכותרפיה גופנית

006.jpg

"הגעתי לאיתי דרך המלצה של חבר שכבר עובד איתו. בהתחלה קצת חששתי עם כל הסטיגמות שיש על קמפיינרים אבל אין ספק שאיתי הוכיח שהוא מקצוען! הקמפיין עלה במהירות והלידים התחילו לזרום כבר מההתחלה ולא סתם לידים: כל ליד היה איכותי - מה שמעיד על כך שהוא מקצוען אמיתי ומעבר לזה איש שנעים לעבוד איתו וזמין לכל שאלה שתעלה. אז תודה רבה עזרת לי להביא המון לקוחות חדשים ואיכותיים לסטודיו."

אביב מקס

Spring - Design Studio

010.jpg

"העסק שלי היה כמו אופניים ללא אוויר בגלגלים. התעייפתי ואפילו שקלתי להרים ידיים. הכרתי את איתי שקולניק די במקריות ופתאום נחשפתי לעולם שלם שלא מנוצל בעסק שלי! הפלתי עליו את כל הפחדים, השגעונות וההצלחות וביחד מיתגנו את העסק מחדש ומרגע הרמת הקמפיין בפייסבוק - בוםםם, בפניה הראשונה נסגרה עבודה! אז מה אני יגיד? absale היא חברה עם תוצאות שאי-אפשר להתווכח איתן!"

מאור ארואטי

בתאל - החלקות שיער

003.jpg

"שנה וחצי הייתי בלי לוגו כי עברתי ממעצב למעצב שלא הצליח להתחבר למה שהיה לי בראש עד שהגעתי לאיתי שקולניק וזכיתי לקבל עיצוב שסוף סוף משך את תשומת ליבי. כבר המלצתי על איתי לחברים טובים שלי וכבר יש שהמשיכו איתו ועשו איתו אתר אינטרנט ולוגו ואני כמובן אמשיך לבשר את הבשורה!"

דניאל ממן

כוח המגע

005.jpg
bottom of page