top of page

צור מגן

בתחום הדינמי של בנייה והנדסה, אחד מלקוחותינו הבולטים ביקש לחדור לנישה ייחודית בשוק הישראלי על ידי התמחות ביצירת חדרי ממ"ד ומיגוניות. בתחילת דרכם איתנו במסע זה, הם הפקידו בידנו את המשימה המרכזית של יצירת זהות מותגית שתהדהד עם קהל היעד שלהם ותבדל אותם מהמתחרים. אל מול האתגר של הקמת מותג 'מאפס', הצעד הראשון שלנו היה לבצע ניתוח מקיף של נוף התעשייה שלהם, תוך התעמקות באסטרטגיות ובמיצוב של המתחרים שלהם. באמצעות מחקר מדוקדק ותובנות אסטרטגיות חשפנו את הכינוי המושלם שכולל את המשימה והערכים שלהם: צור מגן. עם הצבת בסיס זה, יצאנו להפיח חיים במותג החדש שלהם, והתחלנו ביצירת לוגו שובה לב שישמש את אבן היסוד החזותית לזהותם. עיצבנו ללקוח בקפידה לוגו שמשדר חוזק, יציבות ואמינות כשאנו שואבים השראה מהמחויבות שלהם לבטיחות ולחוסן. באמצעות מיזוג של יצירתיות וחזון אסטרטגי הצלחנו ליצור זהות מותגית שלא רק תפסה את המהות של צור מגן אלא גם עוררה הדים עמוקים בקרב קהל היעד שלהם והנחתה את הבסיס להצלחתם העתידית בנוף התחרותי של בניית ממד"ים ומיגוניות בישראל.

עיצוב לוגו

עם סיום הכנת הלוגו של צור מגן, ההתמקדות שלנו עברה למרכיב המכריע הבא בזהות המותגית שלהם: הנוכחות האינטרנטית שלהם. מתוך הכרה בתפקיד המרכזי שאתר מעוצב היטב ימלא בתור החוליה העיקרית באסטרטגיה השיווקית שיצרנו עבור הלקוח, התחלנו ביצירת בסיס דיגיטלי שישמש כאבן הפינה של הנוכחות שלהם ברשת.

בהשראת ערכי הליבה ומהמהות האסתטית של המותג צור מגן, יצאנו לדרך לעיצוב אתר אינטרנט שיציג את המומחיות וההיצע שלהם וגם ישמש פלטפורמה דינמית ליצירת קשר עם קהל היעד שלהם.

תוך מינוף עקרונות עיצוב חדישים ופונקציונליות ממוקדת המשתמש, יצרנו אתר אינטרנט המשלב בצורה חלקה חזותיות שובה לב, תוכן אינפורמטיבי וניווט קל ואינטואיטיבי, דבר שהבטיח חווית משתמש סוחפת ומשפיעה. החל מהאלמנטים העיצוביים המלוטשים והמודרניים ועד לממשק המשתמש היעיל, כל היבט באתר עוצב בקפידה כדי לשקף את מהות המותג צור מגן ולדבר בשפה של קהל היעד שלו.

002.jpg

ניהול עמודי סושיאל

בעקבות ההשקה המוצלחת של אתר צור מגן ההתמקדות שלנו עברה להגברת נוכחות המותג שלהם בפלטפורמות המדיה החברתית. מתוך הכרה בחשיבות ההתמקדות בקהל שלהם בפלטפורמות שבהן הם מבלים פרק זמן משמעותי, התחלנו בניהול עמודי המדיה החברתית שלהם בפייסבוק ובאינסטגרם. עם תכנון תוכן אסטרטגי וסיפור יצירתי בחזית, התחלנו ליצור נוכחות של מדיה חברתית שובת לב אשר תהדהד באופן מושלם עם המיקוד הדמוגרפי של קהל היעד.

באמצעות מינוף הכוח של סיפורי הצלחה, טיפים מקצועיים והעברת מסרים משכנעים, יצרנו אסטרטגיית תוכן המותאמת לכל פלטפורמה ומבטיחה השפעה ומעורבות מקסימלית. החל מהצגת הפרויקטים האחרונים וסיפורי ההצלחה שלהם ועד לשיתוף תובנות תעשייתיות ותכנים חינוכיים, יצרנו מגוון רחב של תוכן שהציג את המומחיות של צור מגן וגם טיפח קשרים משמעותיים עם הקהל שלהם. באמצעות מעורבות עקבית ואותנטית טיפחנו קהילה נאמנה של עוקבים ותומכים, הגברנו מודעות למותג, טיפחנו אמון ובסופו של דבר ייצרנו לידים והמרות עבור צור מגן.

ניהול סושיאל
כתיבת פוסטים בפייסבוק
כתיבת פוסטים בפייסבוק
כתיבת פוסטים בפייסבוק

קמפיינים ממומנים בגוגל

בהתבסס על המומנטום שנוצר באמצעות מאמצי המדיה החברתית שלנו עברנו באופן טבעי להשקת קמפיינים ממומנים של Google Ads במטרה להביא תנועה לאתר החדש של צור מגן. תוך מינוף יכולות הפרסום האיתנות של Google Ads יצרנו קמפיינים אסטרטגיים המותאמים להגעה אל לקוחות פוטנציאליים המחפשים באופן פעיל שירותי בניית חדרי ממ"ד ומיגוניות בכל רחבי הארץ. באמצעות מחקר מילות מפתח מדוקדק, אופטימיזציה של הכתיבה השיווקית במודעות ומיקוד לקהלים נכונים הבטחנו שהמודעות של הקמפיין יופיעו בצורה בולטת בראש תוצאות מנועי החיפוש וימשכו את תשומת הלב של הקהל המתאים ברגע הנכון.

 

 

לחיצה על המודעה בגוגל הביאה את הלקוחות לטופס יצירת קשר באתר של צור מגן, ובכך אפשרנו זרימה חלקה של לידים, ולקוחות יכלו לברר בקלות בנוגע לשירותים והאפשרויות שמציעים צור מגן. התוצאה? זרימה מתמדת של לידים חמים הציפו את הלקוח, כשהם להוטים לחקור את פתרונות הבנייה וההנדסה שלהם. עם כל קליק והמרה, ביססנו את מעמדה של צור מגן כספק מוביל בנישת בניית חדרי ממ"ד ומיגוניות, אשר הביא לצמיחה והצלחה עסקית מוחשית.

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל (SEO)

ניהול בלוג באתר

כדי לבסס עוד יותר את הנוכחות האינטרנטית של צור מגן ולחזק את סמכותם בתחום הבנייה וההנדסה של חדרי ממ"ד ומיגוניות, התחלנו באסטרטגיית SEO מקיפה של קידום אורגני בגוגל. בהתבסס על הניסיון הרב שלנו בקידום אורגני למנועי חיפוש, ביצענו אופטימיזציה קפדנית לאתר של צור מגן כדי להביא אותם לראש תוצאות החיפוש בגוגל עבור מילות מפתח וביטויים רלוונטיים. על ידי ביצוע מחקר מילות מפתח מעמיק ויישום טכניקות אופטימיזציה אסטרטגיות באתר וקישורים חיצוניים, מיצבנו את צור מגן כמתחרה מוביל בשוק בניית חדרי ממ"ד ומיגוניות.

כחלק מגישת ה-SEO המקיפה שלנו, הכנסנו גם בלוג דינמי ומרתק לאתר של הלקוח. פרסמנו בבלוג ארבעה מאמרים בחודש, כשכל אחד מהם נכתב בקפידה כדי להגיע לקהל היעד המתאים לשירות המרכזי שהם מציעים. מאמרים אלו שימשו כנכסים יקרי ערך לשיפור עומק התוכן והרלוונטיות של האתר, תוך שהם מספקים משאבים אינפורמטיביים ומלאי תובנות ללקוחות פוטנציאליים המחפשים הדרכה בפרויקטים של בניית חדרי ממ"ד ומיגוניות.

באמצעות המאמצים המשותפים שלנו בקידום אורגני בגוגל, וביחד עם פרסום עקבי של תוכן איכותי בבלוג, צור מגן חוו עלייה משמעותית בתנועות לאתר, בנראות והנוכחות האינטרנטית הכוללת שלהם. בעוד שהאתר שלהם מטפס בסולם דירוג תוצאות החיפוש בגוגל ומושך זרם קבוע של תנועה אורגנית, צור מגן ביססה את מעמדה כמובילה מהימנה בתעשייה, כשהיא ערוכה לצמיחה מתמשכת והצלחה בשוק התחרותי.

bottom of page